Čo lieči Neuro Terapia?

ZVÝŠENIE VÝKONNOSTI

Tréning zlepšujúci aferenciu liečbou stochastickou rezonanciou  pôsobí  uvoľňovaním neurotropných substancií, čím sa pozitívne mení plasticita mozgu. Zvláštnosť spočíva v tom, že regulačné mechanizmy  látkovej výmeny mozgu sú podnecované uvoľneným telu vlastným dopamínom  a zlepšuje neuronálne vnímanie.

Tento program je zacielený na zlepšenie vnímania  ako na mozog tak aj na miechu.

Účinok programu môžeme zistiť na lepšej reakcii, vyššej dotykovej citlivosti ako aj lepšou citlivosťou na teplo, tlak a bolesť.

Liečba stochastickou rezonanciou  má začínať počiatočným ošetrením počas  3 týždňov 2 -3krát týždenne a potom  pokračovať 4 – 6 týždňov  1 – 2krát týždenne. Ak je to žiadúce, môže nasledovať udržiavacia terapia  1krát týždenne počas 3 mesiacov.

Trasenie je závislé od všeobecného stavu pacienta a mala by sa začať s ľahkým a  počas iniciačného ošetrenia sa stupňovať na stredné.

Nastavenie trasu/trasenia sa uskutočňuje stlačením ikony  „ + “ alebo „ - “, čím sa momentálne nastavenie trasenia zakaždým zvýši, alebo zníži o jeden stupeň. Pre voľbu sú k dispozícii nasledujúce úrovne:

 „slabé“ v podstate vhodné pre všetkých pacientov, aj pri  mnohonásobných chorobopisoch, napr. osteoporóze a neuropatii alebo ataxii atď. a/alebo u pacientov, ktorí sa nachádzajú telesne v slabom všeobecnom stave

 „ľahké“ je vhodné pre pacientov, u ktorých sa prejavujú silné symptómy a/alebo sú telesne v podpriemernom všeobecnom stave

, „stredné“ základné nastavenie pre pacientov s normálnym priebehom choroby a/alebo sa nachádzajú telesne v priemernom všeobecnom stave

 „silné“ je vhodné pre pacientov, ktorí dosiahli už dobré až veľmi dobré liečebné výsledky a/alebo sa nachádzajú telesne vo veľmi dobrom všeobecnom stave.

Opýtajte sa nás!

Nenašli ste všetky informácie o Neuro Terapii, ktoré hľadáte?
Napíšte nám a my Vám radi odpovieme!

© 2022 Všetky práva vyhradené pre Medikocentrum s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Medikocentrum s.r.o.. Viac informácii