Stochastická rezonančná terapia v praxi: Dr. Halina Kopeć-Baćmaga, majiteľka lekárskeho domu/zdravotného strediska Wojskowa, Poľsko

Keďže sa nachádza Zeptor v škole, ktorá je pričlenená k nášmu centru, používa sa najmä deťmi, ktoré sú postihnuté detskou obrnou   (cerebrálna paréza).

Po prvom ošetrení preukazovali deti vždy veľkú eufóriu, pretože subjektívne pociťujú hneď pozitívny účinok.

Rozhodujúcou pre dlhodobý liečebný úspech je podľa našich pozorovaní prítomnosť a odborný dohľad ošetrujúcich psychoterapeutov. Ak sú deti dlhší čas ošetrované a cítia sa istejšie, prinášajú všetky ďalšie cvičenia na Zeptore výrazne viac pozitívnych efektov.

Najnovšie nám pripravilo najväčšiu radosť jedno štvorročné dieťa menom Basia: už po niekoľkých ošetreniach začalo samostatne chodiť. Basia trpí detskou parézou a od svojho narodenia je opatrovaná tým istým terapeutom, ktorý je najlepšie oboznámený s priebehom jej choroby. Podľa jeho úsudku vďačí tomuto významnému vývojovému pokroku  Basia len stochastickej rezonančnej terapii.

 Dokopy zaznamenávame  vďaka SRT pri našej práci: zlepšenú chôdzu a beh, prvé samostatné kroky, pocit ľahkých nôh, upokojenie, zmenšenie kŕčov, vypadnutie ataxie a porúch koordinácie, zlepšenú motoriku a vyjasnenie nálady.

 Všetky tieto efekty badajú deti samé na sebe a spontánne nám o nich rozprávajú.

Ale aj niektorí dospelí pacienti, ktorí boli ošetrovaní po zranení kolena predtým inými terapiami, nám rozprávajú, že až po ošetrení stochastickou rezonančnou terapiou pocítili výrazné zlepšenie svojho stavu.

Ísť späť

© 2021 Všetky práva vyhradené pre Medikocentrum s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Medikocentrum s.r.o.. Viac informácii