Čo lieči Neuro Terapia?

DEPRESIA

Liečba stochastickou rezonanciou môže sa uskutočniť popri medikamentóznom ošetrení a psychoterapii.

Liečba stochastickou rezonanciou ovplyvňuje dvojitý efekt strategickým bodom na pohybovom aparáte na jednej strane, ako aj aktiváciou neurotropných faktorov na strane druhej. Ako je známe, trpia depresívni pacienti často bolestivou  svalovou dysbalanciou.

Ak sa očakáva retrográdna depresívna náladová situácia už pár minút po liečbe stochastisckou rezonanciou a počas priebehu jedného intervalu ošetrenia,  dá sa očakávať trvalé zlepšenie.

Liečba stochastickou rezonanciou  nasleduje 3krát týždenne počas 6 týždňov.

Začíname stredným trasením.

Podľa telesného stavu (vek, váha, kondícia a denná forma)  môžeme variovať do takej miery, kým sa pacient nenachádza v príjemnej oblasti.

Pokračovanie liečby stochastickou rezonanciou sa uskutočňuje 1krát týždenne počas ďalších 6 týždňov.

Musí sa dodržiavať základná terapia, ktorú predpísal lekár.

Terapeutický program „Depresia“ sa môže individuálne prispôsobiť osobnému stavu pacienta. Kombinácia levelu a stochastického šumu/hluku sa označuje ako trasenie (Trim). Na začiatku programu je prednastavené stredné trasenie. Toto sa môže prispôsobiť aj počas priebehu programu individuálne pacientovi.

Nastavenie trasu/trasenia sa uskutočňuje stlačením ikony  „ + “ alebo „ - “, čím sa momentálne nastavenie trasenia zakaždým zvýši, alebo zníži o jeden stupeň. Pre voľbu sú k dispozícii nasledujúce úrovne:

 „slabé“ v podstate vhodné pre všetkých pacientov, aj pri  mnohonásobných chorobopisoch, napr. osteoporóze a neuropatii alebo ataxii atď. a/alebo u pacientov, ktorí sa nachádzajú telesne v slabom všeobecnom stave

 „ľahké“ je vhodné pre pacientov, u ktorých sa prejavujú silné symptómy a/alebo sú telesne v podpriemernom všeobecnom stave

, „stredné“ základné nastavenie pre pacientov s normálnym priebehom choroby a/alebo sa nachádzajú telesne v priemernom všeobecnom stave

 „silné“ je vhodné pre pacientov, ktorí dosiahli už dobré až veľmi dobré liečebné výsledky a/alebo sa nachádzajú telesne vo veľmi dobrom všeobecnom stave.

Opýtajte sa nás!

Nenašli ste všetky informácie o Neuro Terapii, ktoré hľadáte?
Napíšte nám a my Vám radi odpovieme!

© 2022 Všetky práva vyhradené pre Medikocentrum s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Medikocentrum s.r.o.. Viac informácii