Čo je to Neuro Terapia?

Zoznámte sa s revolučnou
Stochastickou rezonančnou terapiou

Ako funguje Neuro Terapia?

Proces Neuro Terapie

Neuro Terapia vytvára úplne špeciálne mechanické vzruchy zodpovedajúce príslušnému typu ochorenia. K tomu sú využívané trojdimenzionálne impulzy, ktoré nie je centrálny nervový systém schopný ani predvídať, ani sa ich naučiť. Táto patentovaná terapia je prostredníctvom individuálnych telesných reakcií využívaná na znovuobnovenie poškodených funkcií. Váš mozog je tak do istej miery „prekvapovaný“ v milisekundovom rytme a odovzdáva ďalej informáciu ako tréningový efekt do poškodených a zdravých štruktúr.

Čo Neuro Terapia lieči?

Široké spektrum využitia Neuro Terapie

Procesom sa vysvetľuje extrémne široké spektrum využitia. Nie sú však bezprostredne zasiahnuté len bunky ovplyvnený príslušnou chorobou, ale aj bunky, ktoré sa "len" nepriamo podieľajú, ale sú pritom nepostrádateľné napr. pre riadenie pohybu, prenášanie vzruchov a stimuláciu. Práve preto má neuroterapia tak široké využitie v spektre diagnóz. Je vhodná pre deti aj starších ľudí. 

© 2022 Všetky práva vyhradené pre Medikocentrum s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Medikocentrum s.r.o.. Viac informácii