Čo lieči Neuro Terapia?

AMYOTROFICKÁ LATERÁLNA SKLERÓZA (ALS)

Liečba stochastickou rezonanciou pozitíve ovplyvňuje amyotrofnú laterálnu sklerózu vo vzťahu k subjektívnej a objektívnej symptomatiky tak, že sa kvalita života pacienta výrazne zlepší. Tvorbou nových neurónových sietí, aktiváciou existujúcich neurónových sietí  a vyplavením neurotropných substancií dochádza k zlepšeniu dynamického výkonu.

Liečba stochastickou rezonanciou by mala začať so slabým trasením 4 – 5-krát do týždňa v závislosti od všeobecného stavu a následne pokračovať ako udržiavacia terapia s  3 – 4 terapiami týždenne.

Bezprostredný efekt a úspech stochastickej rezonančnej liečby by mal byť za každým razom otestovaný terapeutom a  posúdený pacientom. Pritom je potrebné zvyšné testy vyhodnotiť, najmä reakčné správanie sa  pri neočakávaných dynamických vplyvov na telo chorého, ako aj obraz chôdze.

Liečebný program „ALS“ môže byť individuálne prispôsobený osobnému stavu pacienta.

Kombinácia levelu a stochastického hluku sa označuje ako trasenie. Na začiatku programu je prednastavené stredné trasenie. To sa môže aj počas priebehu programu individuálne prispôsobiť pacientovi.

Nastavenie trasu/trasenia sa uskutočňuje stlačením ikony  „ + “ alebo „ - “, čím sa momentálne nastavenie zakaždým zvýši alebo zníži o jeden stupeň. Pre voľbu sú k dispozícii nasledujúce úrovne:

 „slabé“ je v podstate vhodné pre všetkých pacientov, aj pri  mnohonásobných chorobopisoch, napr. osteoporóze a neuropatii alebo ataxii atď. a/alebo u pacientov, ktorí sa nachádzajú telesne v slabom všeobecnom stave,

„ľahké“ je vhodné pre pacientov, u ktorých sa prejavujú silné symptómy a/alebo sú telesne podpriemernom všeobecnom stave,

„stredné“ je základné nastavenie pre pacientov s normálnym priebehom choroby a/alebo sa nachádzajúcich telesne v priemernom všeobecnom stave,

„silné“ je vhodné pre pacientov, ktorí dosiahli už dobré až veľmi dobré liečebné výsledky a/alebo sa nachádzajú telesne vo veľmi dobrom všeobecnom stave.

Opýtajte sa nás!

Nenašli ste všetky informácie o Neuro Terapii, ktoré hľadáte?
Napíšte nám a my Vám radi odpovieme!

© 2022 Všetky práva vyhradené pre Medikocentrum s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Medikocentrum s.r.o.. Viac informácii